Klient Indywidualny

Klient Indywidualny

Wszystko musi się zgadzać. Klient w każdym momencie wie za co i ile płaci. W naszej firmie klient otrzymuje wstępny kosztorys. Po jego akceptacji wykonujemy bardzo szczegółową wycenę prac robocizny łącznie z zestawieniem zastosowanych materiałów.Taka wycena stanowi załącznik do umowy, w której ściśle określone są wszelkie możliwe zmiany. Na tej podstawie na koniec prac sporządzony zostanie kosztorys powykonawczy.

Wysokie kwalifikacje naszego zespołu jak również kadry inżynieryjno–technicznej, oraz znajomość zagadnień wykonawczych ,pozwalają nam podjąć się złożonych i skomplikowanych projektów. Jako jedna z większych firm budowlanych na rynku lubimy podejmować nowe wyzwania i stawiać im czoła. Posiadając własne zaplecze techniczne, logistyczne oraz możliwości dostawcze ,jesteśmy firmą w pełni samodzielną oraz przygotowaną na doświadczenia związane z wysokimi aspiracjami firmy, jakimi są duże inwestycje.

Projekt i realizacja na odległość. Oferujemy zarówno możliwość wykonania projektu i realizacji wykończenia wnętrza zlokalizowanego w dowolnym miejscu w kraju lub za granicą jak i na inwestycji zlokalizowanej w Trójmieście ,Warszawie lub okolicy przebywającego poza granicami kraju. Usługa ta skierowana jest do osób, które:posiadają nieruchomość w dowolnej lokalizacji w Polsce,posiadają nieruchomość poza granicami krajuposiadają nieruchomość w dowolnej lokalizacji w Polsce ale sami pozostają poza granicami kraju lub nie mogą uczestniczyć w spotkaniach.

Wykorzystując do kontaktu z klientem pocztę elektroniczną oraz telefon przeprowadzamy pełen standardowy proces projektowy. Finalną dokumentację przesyłamy drogą pocztową lub za pośrednictwem kuriera.
Copyright ©2021 MALGIPS, All Rights Reserved.